in

Android P Duvar Kağıtlarını İndirin

Android P duvar kağıtlarını paylaşıyoruz. Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, KitKat, Lollipop, Marshmallow, Nougat ve Oreo gibi çok sayıda Android versiyonunun ardından Google şimdi de Android P işletim sisteminin testlerine başladı. Firma, Pixel serisi akıllı telefonlarıyla uyumlu Android 9.0 Developer Preview yani geliştirici ön izleme versiyonunu yayınladı. Şu anda Android P adıyla anılan yeni işletim sistemi versiyonu Oreo’ya kıyasla daha güzel ve renkli görünüyor. Yeni işletim sistemi versiyonunda güvenlik ve pil ömrüne odaklanılmış durumda.

Android P işletim sisteminin geliştirici ön izleme versiyonu çok renkli ve güzel duvar kağıtlarıyla geliyor. Biz de Android P duvar kağıtlarını indirme bağlantısını paylaşacağız.

Android P Duvar Kağıtlarını İndirin

Android 9.0 işletim sisteminde güvenlik önlemlerini artıracak ve pil ömrünü iyileştirecek yeni platform yetenekleri sunuluyor. Wi-Fi RTT ile iç ortam pozisyonlanması, geliştirilmiş animasyonlar, elden geçirilmiş arayüz gibi detaylar var.

Android P / Android 9.0 işletim sisteminin ön izleme versiyonunda 18 adet duvar kağıdı bulunmakta. Farklı tip ve renklerdeki duvar kağıtları 2880 x 2880 piksel çözünürlük değerine sahip. Yani akıllı telefonunuzun ekran çözünürlüğü çok yüksek olsa da ekranda net olmayan bir görüntü belirmesi söz konusu değil.

Android P stock duvar kağıtlarını içeren arşiv dosyasını buradan indirebilirsiniz. 18 tane duvar kağıdını içeren ZIP dosyasının boyutu 42.4 MB seviyesinde.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...