Huawei P20 Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir

REKLAMLAR

Huawei P20 Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir konulu yazımızla karşınızdayız. Huawei P20 Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir konumuzdaki dosyalar sayesinde siz de Huawei P20'de bulunan ses dosyalarını marka ve model fark etmeksizin kendi akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz.

REKLAMLAR

Huawei'in en iyi telefonu olan Huawei P20, geçtiğimiz ay duyuruldu. Teknik özelliklerine bakılırsa pahalı bir fiyata sahip olacağı bekleniyor. Çift kameralı olan Huawei P20, Leica lensiyle birlikte birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Huawei P20'nin çerçevesiz olan 5.7 inç boyutundaki ekranı dizi ve film deneyimlerinizi zenginleştiriyor. Ayrıca 64 GB kapasitedeki dahili depolamaya ek olarak hafıza kartı desteğine de yer verilmiş.

İndirmeler

Huawei P20 Ses dosyaları

REKLAMLAR

Huawei P20 Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir

Huawei P20 Ses dosyalarında 27 adet zil sesi, 32 adet bildirim sesi, 14 adet alarm sesi ve 23 adet sistem sesi bulunmakta.

Cihazınıza indirdiğiniz sesleri yüklemek için şu konumuzu inceleyebilirsiniz. Sorularınız içinse forum sayfamız her zaman desteğe hazır.

REKLAMLAR