Kategoriler
Haberler

Lenovo S5 18:9 Ekran ve Çift Kameraya Sahip Olacak

Lenovo S5’in ikinci resmi teaser görseli ortaya çıktı. Paylaşılan görsel bizlere telefon hakkında birçok farklı şey anlatıyor. Öncelikle teaser Chang Cheng yani Lenovo S5’in 20 Mart 2018’de 6000 mAh gibi devasa bir batarya ile raflarda yerini alacağını paylaşan aynı yönetici isimden geliyor. Yani yine kuvvetli bir kaynak ile karşı karşıyayız.

Çinli akıllı telefon üreticisi Lenovo’nun S5 metal yekpare bir gövdeye sahip olacak. Ekranı çerçevesiz ve arka yüze yerleştirilen iki adet kamera bokeh efekti desteği sunacak. Bunun yanı sıra yüz tanıma ile ekran kilidini açma özelliği de olacak. Lenovo yetkilisi aynı zamanda bir tür yapay zeka motorundan söz etmiş. Ancak bunun kullanım alanları hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Cheng’e göre Lenovo S5 akıllı telefonu Xiaomi Redmi Note 5’den daha iyi olacak. Baktığımızda telefon 18:9 popüler en-boy oranına ve Snapdragon 625 çipseti ile 4 GB RAM ve portre çekim desteği sunan bir çift kameraya sahipti.

Lenovo S5

Lenovo S5 akıllı telefonu kırmızı renk seçeneği ile gelecek ve 6000 mAh bataryaya sahip olacak. S5, 20 Mart’ta tüm dünyada satışa sunulacak. Daha fazla bilgi için forum sayfamızı ziyaret edin.