Kategoriler
Apps & Oyunlar

LG V30 Plus Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir

Bu yazımızda LG V30 Plus Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir başlıklı konumuzu ele alıyoruz. Telefonunuzun marka veya modeli ne olursa olsun LG V30 Plus Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir adlı konumuzdan yararlanarak seslerinizi LG V30 Plus’ın sesleri ile değiştirebilirsiniz.

LG’nin yeni amiral gemilerinden birisi olan LG V30 Plus, gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. LG V30 Plus, 6.0 inç değerindeki geniş ekranı ile sinama severlerin bir numaralı odağı haline geliyor. Bu kadar büyük ekranın korunmasında ise Corning Gorilla Glass 5 rol alıyor. Bunun yanı sıra LG V30’un arka kameraları 4K video çekim olanağı sağlıyor. Ayrıca içerisinde yer alan Qualcomm Snapdragon 835, LG V30 Plus’ı güçlü kılan özelliklerin başında geliyor. Güvenliğinize önem veren LG V30 Plus’ın parmak izi okuyucusu ile arka kapakta bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

İndirmeniz gerekenler

LG V30 Plus Ses dosyası

LG V30 Plus Zil Sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi ve Sistem Sesi İndir

LG V30 Plus Ses dosyalarının içerisinde 30 adet zil sesi, 13 adet bildirim sesi, 27 adet alarm sesi ve 65 adet sistem sesi bulunmakta.