Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Oreo Yüklü Akıllı Telefonlar İçin Huawei P20 Pro Kamera Uygulaması

Android Oreo yüklü akıllı telefonlar için Huawei P20 Pro kamera uygulaması ile karşınızdayız. Çin merkezli teknoloji firması Huawei bir süre önce yeni akıllı telefon modelleri P20 Pro, P20 ve P20 Lite’ı tanıttı. Üst düzey teknik özellikler içeren ürünlerden özellikle P20 Pro modeli kamera performansıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Şık tasarımıyla da beğeni kazanan akıllı telefonun kamerası Galaxy S9 ve Pixel 2 gibi üst düzey rakiplere çalım atmayı başarıyor.

P20 Pro akıllı telefondaki kamera uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda kullanabilmeniz mümkün fakat bazı koşullar var. Cihazda Android Oreo işletim sistemi versiyonu çalışmalı, aynı zamanda Magisk ile root edilmiş olmalı.

Android Oreo Yüklü Akıllı Telefonlar İçin Huawei P20 Pro Kamera Uygulaması

Gerekenler

  • Android Oreo işletim sistemi
  • Root erişimi sağlanmış olmalı
  • Magisk kurulu olmalı
İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

XDA forumlarından LastStandingDroid kullanıcı adlı geliştirici bu Magisk modülünü hazırlayan kişi. Modülü buradan indirebilirsiniz.

Kuruluma geçmeden önce her ihtimale karşı nandroid yedeği almanızda fayda var.

P20 Pro Kamera Modülünün Kurulumu

Huaweip20proCam.zip dosyasını üstteki bağlantıdan indirin ve akıllı telefonunuzun dahili depolama birimindeki Magisk klasörüne aktarın.

Magisk Manager uygulamasını çalıştırın.

Arayüzde Modules seçeneğine dokunun ve ekranın orta kısmında yer alan + simgeli butonu kullanın.

Huaweip20proCam.zip dosyasını seçin ve Install seçeneğine dokunun.

Kurulum tamamlanınca akıllı telefonunuzu yeniden başlatın. Cihaz açıldığında yeni kamera uygulamasını kullanabilir hale geleceksiniz.