Kategoriler
Apps & Oyunlar

Spotify 24 Nisan’da Bir Duyuru Gerçekleştirecek

Spotify, New York’ta gerçekleşecek bir duyuru için basına davetiye yolladı. Etkinlik davetiyesi sadece “Spotify sizi bir haber duyurusuna davet ediyor. 24 Nisan Salı sabahı, New York Şehri” ibaresini içeriyor. Davetiye geçişli mavi renk bir arka plana sahip bu yüzden “haber duyurusu”nun ne anlama geldiği hakkında bir ipucu vermiyor.

Son raporlardan yola çıkacak olursak birkaç olasılık var. Kısa bir süre önce az sayıda kullanıcı Spotify tarafından test edilmekte olan bir özelliğe işaret ediyordu. İnsanların müzik servisinin geniş koleksiyonunda gezinmesini kolaylaştıran bir sesli arabirim.

Firma geçtiğimiz şubat ayında yeni bir fiziksel donanım ürününün “üretim, tedarik zinciri, satış ve pazarlama” alanlarının yönetimi için bir iş ilanı açmıştı. Başlıca ihtimaller arasında Spotify akıllı hoparlörleri ya da arabada Spotify dinlenmesini kolaylaştıracak bir entegre sistemler bütünü olabilir.

Spotify duyuru

Ancak davetiyeler bu anlamda bir donanıma da işaret etmiyor. O nedenle Spotify duyurusu tamamen bir yazılım ile alakalı ya da Spotify‘in ücretlendirme politikasının tekrar yapılandırılmasıyla ilgili olabilir.