Kategoriler
Haberler

Yeni Bir OnePlus 6 Görseli Sızdırıldı

OnePlus CEO’su Carl Pei iki hafta önce yeni OnePlus 6’nın çentikli ekranla geleceğini doğrulamıştı. Daha sonra şirketin kurucu ortaklarından Pete Lau eğer kullanıcılar isterse bu çentiği gizleyebileceklerini açıkladı. Geçtiğimiz haftasonu ortaya çıkan işlenmiş görüntüler ile cihazın ön panelini açıkça görebilme şansına eriştik.

Çentikte özçekim kamera, LED bildirim ışığı ve kulaklık hoparlörü yer alıyor. Alt ve yan çerçeveler ise oldukça ince görünüyor. Sızdırılan OnePlus 6 görüntüsünde DxOMark logosu da göze çarpanlar arasında.

Düğmeler alışılmış şekilde konumlandırılmış; sağ tarafta güç düğmesi, solda ses tuşları ve OnePlus cihazları için geleneksel bir özellik halini alan uyarı düğmesi mevcut.

OnePlus 6 Görseli

Parmak izi tarayıcısı muhtemelen arka tarafta ancak OnePlus son olarak yüz tanımayı uygulamaya başladı ve özellik muhtemelen 6’da da mevcut olacak.

OnePlus, yeni telefonu için Snapdragon 845 ve 8 GB RAM’i doğruladı. Başka kaynaklarda 16 MP + 20 MP çift kamera düzeni ve 3,450 mAh pil kapasitesinden de bahsedilmişti.

Düşüncelerinizi forum sayfamızda paylaşabilirsiniz.