Kategoriler
Haberler

Motorola G6 Play Sürpriz Bir Videoyla Sızdırıldı

Birkaç gecikmeye rağmen, Motorola hala yeni bir uygun fiyatlı Moto serisi cep telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Tanıtım etkinliği 19 Nisan’da Brezilya’da düzenlenecek ve listede Moto G6, G6 Plus ve G6 Play olacak.

Video kısa bir süre önce kullanıcı tarafından kaldırıldı ancak telefonu açıkça görebildik.

Üç cihazın ikincisi çok kısa bir videoda görüldü. Eşleşmeyen adına rağmen tek ana kamera açıkça görülebildiği için videodaki telefonun G6 Play olduğu konusunda eminiz. Ayrıca Moto G6 ailesinin hep birden sızdırılması zaten geriye telefonlar hakkında bilinmeyen neredeyse çok az şey bıraktı.

Moto G6 Play

Mevcut bilgilere göre G6 Play HD+ çözünürlüğünde 5,7 inç bir LCD ekrana sahip olacak. Yonga setinin Snapdragon 430 olduğu söylentileri var. Bu çipset 1.4 GHz saat hızında çalışabilen sekiz çekirdeğe sahip. Tek kamera Rapid Focus teknolojisi ile birlikte 13 MP olacak. İşletim sisteminin Android Oreo olması büyük bir ihtimal, pil ise 4,000 mAh kapasiteye sahip.

Motorola G6 Play’in 200 USD civarında olması bekleniyor. Eğer daha fazla güç ve çift kamera (12MP artı 5MP) istiyorsanız 50 USD farkla Snapdragon 450’li Moto G6’yı tercih edebilirsiniz.

Daha fazlasını forum sayfamızda bulabilirsiniz.