Kategoriler
Haberler

LG V35 ThinQ İki 16 MP Kamerayla Geliyor

LG geçtiğimiz senenin amiral gemisi LG V30’u daha iyi yapay zeka becerileri ile güncelleme kararı almış ve yeni cihazın adını LG V30s olarak açıklamıştı. Şimdi de yeni bir bilgiye göre daha iyi donanımlı LG V35 ThinQ ortaya çıktı.

İddialara bakılırsa cihaz 6 inç QHD+ OLED FullVision panele sahip olacak. Ayrıca geniş açı kameranın çözünürlüğünü 13 MP’den 16 MP’e çıkartacak ancak f/1.9 lens açıklığı aynı kalacak. Google Lens desteği ile MWC 2018’de tanıtılan sahne algılama özelliği gibi yeni yapay zeka becerileri de bu cihazda kendine yer edinecek.

Bellek tarafında herhangi bir değişikliğin yapılıp yapılmayacağı ise henüz bilinmiyor. Son iddialara göre V30S 6 GB RAM’e ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacaktı ve aynı miktarda RAM, iki katı depolama alanıyla bir de V30S+ ThinQ karşımıza çıkacaktı. 32-bit Quad DAC yine aynı kalıyor ancak uzak ses algılama özelliği şimdi 5 metreye kadar çalışabiliyor.

LG şimdiden V35’i bazı pazarlarda piyasaya çıkardı. Fakat aşağı yukarı LG V30’un isim değiştirmiş haliydi. O nedenle V35 ThinQ’nun aynı isimle gelmesi muhtemelen daha fazla kafa karışıklığına neden olacaktı.

Daha fazla bilgiyi forum sayfamızda bulabilirsiniz.