Kategoriler
Haberler

OnePlus 6 Görselleri Ortaya Çıktı

OnePlus sıradaki akıllı telefonu için merak uyandıran reklamlarını yayımlaya dursun, bir kılıf üreticisi (Olixar) OnePlus 6’nın tasarımını tam anlamıyla ortaya çıkardı. Aşağıdaki işlenmiş görüntülere bakarak telefonun arkadan ve önden nasıl görüneceğini anlamak mümkün oluyor.

Kılıfların tümü MobileFun isimli web sitesinde şimdiden ön siparişe açılmış. Fiyatları ise jel kılıflar için 7.49 USD ve cam korumalı ya da dayanıklı olanları içinse 35.49 USD olarak değişiyor.

Bir kez daha önde çentikli ekranla karşı karşıyayız. Ayrıca firmanın bu kez ana kameraları daha merkeze aldığını ve birbirlerine dikey yerleştirdiğini görebilirsiniz. OnePlus 5T’deki sola hizalı kameralara kıyasla önemli bir değişiklik olacak.

LED flaş, kameraların tam altına yerleştirilmiş. Bunun altında da görece daha küçük olan parmak izi okuyucusu bulunuyor. Samsung’un Galaxy S9 ve S9+ akıllı telefonlarını hatırlattığını söyleyebiliriz.

OnePlus 6 Görselleri

OnePlus 6’ın duyurusu muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek. Snapdragon 845 yonga seti, 8 GB RAM, 256 GB dahili depolama alanı, 6.28 inç AMOLED ekran (2280 x 1080 çözünürlükte), 20 MP f/2.0 özçekim kamera ve 3,450 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor. Arka kameralar 20 MP ve 16 MP çözünürlüğünde f/1.7 lens açıklığı sunacak.

Daha fazla bilgi için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.