Kategoriler
Apps & Oyunlar

Instagram Yakın Zamanda O Özelliğe Kavuşuyor

Günümüzün en çok sevilen sosyal ağlarından olan Instagram gençleri Facebook’tan koparmayı başardı diyebiliriz. Başlangıçta yalnızca fotoğraf paylaşımına olanak tanıyan uygulama sonrasında çok sayıda yeni özelliği bünyesine dahil etti. Duruma bakılırsa Instagram’a yakın zamanda kullanıcıların kendi hesap bilgilerini indirebilme özelliği kazandırılacak.

Instagram’a Kullanıcı Bilgilerini İndirme Özelliği Geliyor

Haberin kaynağı Techcrunch sitesi ancak şu an için özellikle ilgili herhangi bir detay bilinmiyor. Kullanıma sunulma tarihi ile ilgili bir bilgi de yok. İndirilebilecek bilgilerin kapsamı ile ilgili soru işaretleri de mevcut; örneğin kullanıcılar yalnızca hesaplarında paylaştıkları fotoğraf ve videoları mı indirebilecek ya da Story ve mesajlar da bu pakete dahil olacak mı şu an bilinmemekte.

Instagram’ı da bünyesine katan sosyal ağ Facebook’ta bu özellik uzunca bir süredir bulunmakta. Sosyal ağa bu özelliğin yakın zaman içerisinde dahil edilecek olması esasında hayal kırıklığı yaratıyor. Benzeri bir seçeneği çeşitli üçüncü parti araçlarla kullanmak mümkün olsa da bu servislerin güvenilirliği her zaman için şüpheli.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Sitede şu anda kullanıcı bilgilerini indirme seçeneğine erişebilen yok. Detaylar netleşince bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.