in

iPhone X Altın Renk Seçeneğine Sahip Oluyor

iPhone X altın renk

Apple’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için hazırladığı Product Red Special sürümleri iPhone X severleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Cupertino’dan gelen resmi açıklamalara bakılırsa gerçekten de bir iPhone X sürümü olmayacak. Apple bunun yerine iPhone X için Product Red Leather Folio adında kırmızı bir kılıf çıkarmayı yeğlemiş. Bu kılıf da diğer telefonlar gibi satın alındığında uluslararası HIV ve AIDS’le mücadele vakıflarına yardımda bulunulmuş olunuyor.

 

Altın renkli iPhone X, FCC sertifikası için ölçüleri alınırken sızdırılmış. Her ne kadar kardeşleri gibi kırmızı olmasa da bu özel rengin adı “Blush Gold”. Dahası 180 günlük gizlilik süresi sona erdiğinden bu noktada yeni rengin duyurulmasına az bir zaman kaldığını söylemek mümkün.

  

Product Red sürümleri gibi yeni renk seçeneği iPhone X’in arka yüzünde ve metal çerçevelerinde kendini gösterecek. Altın renkli kapak için parlak bir kaplama kullanılmış ve neredeyse bir ayna işlevi görecek hale gelmiş. Diğer detaylar hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak Uzay Gri’si ve Gümüş renkleriyle aynı fiyatta olmasını bekliyoruz. Diğer raporlarda bu rengin Apple’ın gelecekteki iPhone‘larında da kullanılacağı belirtiliyor.

iPhone X altın renk seçeneği hakkında daha fazla bilgi için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...