Kategoriler
Haberler

Motorola Moto E5 ve E5 Plus Yeni Renkleriyle Ortaya Çıktı

Yaklaşan Motorola Moto E5 ve Moto E5 Plus’ın dört bir yanını sergileyen yüksek çözünürlüklü görseller ilk kez ortaya çıktı.

Moto E5 Plus’ın basın görselleriyle ilk kez karşılaşmıyoruz. Yeni görseller öncekilerinden çok farklı değil. Ancak bu kez iki yeni renk seçeneği daha var. Açık Mavi renk seçeneğinin yanına artık Altın ve Grafit ekleniyor.

Moto E5 ve E5 Plus

İşlenmiş görüntülerde ön panelin 18:9 en boy oranına sahip olduğunu görüyoruz. Parlak arka kapakta parmak izi okuyucusu ve kamera modulü için yer ayrılmış.

Kapağın parlak olması metal ya da cam olduğuna işaret etmekte. Ancak giriş seviyesi bir cihazdan söz ettiğimizden ayrıca plastik olma ihtimali de var.

Kamera modulü iki kameraya sahip. İkinci kamera yalnızca bir lens olabileceği gibi lazer otomatik odaklanma görevini görüyor da olabilir.

Moto E5 Plus’ı daha önce GeekBench’de görmüştük ve Snapdragon 430 çipseti dikkat çekiyordu.

Moto E5 arka yüzünde daha mat ve sade bir kaplamaya sahip. Görsellerden hangi materyal olduğunu anlamak kolay değil ancak plastik kuvvetle ihtimal.

Arkasında tek bir kamera ve bir parmak izi okuyucusu bulunuyor. Sensör Moto logosunun içine yerleştirilmiş.

Şimdi geriye kalan tek şey Moto E5 ve E5 Plus’ın ne zaman resmiyet kazanacağını öğrenmek. Ayrıca hangi fiyattan satışa sunulacakları ve daha detaylı bir donanım bilgisi isabetli olacaktır.