Kategoriler
Haberler

Merakla Beklenen O Akıllı Telefon 18 Mayıs’ta Tanıtılabilir

Üst düzey özelliklere sahip akıllı telefonları rakip firmalara kıyasla uygun fiyatla sunan ve güncellemeler konusunda da beğeni toplayan OnePlus firmasının yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli OnePlus 6’nın olası duyuru tarihi ile ilgili çeşitli söylentiler var. Daha önce cihazın Mayıs ayının erken döneminde tanıtılacağı konuşuluyordu fakat yeni bilgiler cihazın tanıtımının ayın ikinci yarısında olabileceği yönünde.

Merakla Beklenen O Akıllı Telefon 18 Mayıs’ta Tanıtılabilir

Hindistan basınında çıkan haberlere bakılırsa OnePlus 6 akıllı telefon 18 Mayıs’ta resmen duyurulacak ve cihazın fiyatı 600 USD seviyesinde olacak. Fiyat bilgisinin doğru olup olmadığını teyit etmek şu anda mümkün değil, o nedenle OnePlus duyuruyu yapana kadar yorum yapmak kolay değil.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

OnePlus’ın sınırlı sayıda ülkede Avengers temalı OnePlus 6 Limited Edition akıllı telefonu da piyasaya sürmesi bekleniyor.

OnePlus 6’nın olası özellikleri arasında ekran çentiği, IP67 sertifikası ve çift kamera yapılandırması var. Cihazın Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 845 yongasetinden güç alması ve 8 GB RAM içermesi bekleniyor.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.