Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S7 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ertelendi

Samsung Galaxy S7 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili kullanıcılarını mutlu etmeyecek bir gelişmeyle karşınızdayız. Galaxy S7 ve S7 Edge akıllı telefon sahipleri Android Oreo güncellemesinin gecikmesi nedeniyle muhtemelen hayli mutsuzlar.

Duruma bakılırsa güncelleme için daha önce duyurulan tarih için erteleme söz konusu. Güncellemenin daha önce Nisan ayı ortalarında yayınlanacağı açıklanmıştı fakat firma Android Oreo güncellemesinin önümüzdeki ay dağıtıma gireceğini duyurdu.

Samsung Galaxy S7 Android 8.0 Oreo Güncellemesi Ertelendi

Samsung Türkiye’nin resmi güncelleme tarihleriyle ilgili bilgileri paylaştığı Guncelmiyiz.com web sitesinde yayınlanan yeni takvime göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge akıllı telefonlar Android 8.0 Oreo işletim sistemi güncellemesini 18 Mayıs’tan itibaren almaya başlayacak. Oreo güncellemesi yayınlanma tarihi ertelenen cihazlar yalnızca S7 serisinden ibaret değil.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

2017 model Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 akıllı telefonlar için Android 8.0 Oreo güncellemesi de 1 Haziran’dan itibaren dağıtıma girecek. Tabii güncelleme bildirimlerinin tüm cihazlara aynı günde ulaşmayacağı unutulmamalı, kullanıcıların bu konuda biraz sabırlı olmaları gerekecek.

Samsung’un geçtiğimiz yıllardaki performansını göz önünde bulundurarak bahsi geçen tarihlerle ilgili yine bir erteleme söz konusu olabileceğini de unutmamak gerek.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.