Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy A6+ Yeni Renkleriyle Sızdı

Samsung’un Galaxy A6 ve Galaxy A6+ için hazırladığı resmi kasaların kullanıldığı Galaxy A6 ikilisinin işlenmiş görüntülerine dünkü haberimizde yer vermiştik. Şimdiyse bundan yalnızca birkaç saat sonra bazı yeni görseller ortaya çıktı ve bu kez telefon kasasız haliyle gözler önünde.

Artık kasa bulunmadığına göre Galaxy A6+’ın tasarımına daha yakından bakabiliriz. İlk göze çarpanlar arasında minik noktalara sahip, mat kaplamalı metal yekpare bir gövde ve ilginç tasarımlı tamponlar var. Bunlar yarı saydam anten hatlarıyla çevrilmişler.

Telefonun Galaxy S9+’u andıran Infinity Display ve çift kamera özelliklerinden daha önce bahsetmiştik. Ancak önceki yazıda hoparlörün nerede olduğu konusu muammaydı. Zira telefonun altında değillerdi. Bu yeni işlemiş görüntülerde hoparlörün garip şekilde güç düğmesinin altına yerleştirildiği görülüyor.

Galaxy A6+

Ayrıca resimlerde solda iki adet çıkarılabilir tepsi bulunmakta; biri geniş diğeri ise dar. Geniş olan muhtemelen dual SIM kartları için kullanılacak ve dar olansa microSD kartları çalıştıracak. Samsung‘un karma SIM tepsisi anlayışından vazgeçtiğini görmek güzel.

Telefonların tasarımları bize Honor 7X’in metal yekpare gövdesini hatırlattı. Buna sadece Samsung’un bazı geleneksel tasarım elementleri eklenmiş görünüyor. Son olarak koyu mavi ve altın renk seçenekleri gözü rahatsız etmemekte. Peki siz bu renkler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Görüşlerinizi forum sayfamızda belirtebilirsiniz.