Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi 6X Bu Videoda Gözler Önüne Seriliyor

Çinli telefon üreticisi Xiaomi yarın Mi 6X isimli yeni akıllı telefonunu resmen tanıtıyor. Cihaz dünyanın geri kalanında Xiaomi Mi A2 adıyla satışa çıkacak ve stok Android işletim sistemine sahip olacak.

Telefon dün Android.com‘da ortaya çıkmış ve donanımı hakkında önemli bilgiler verilmişti. Weibo’dan gelen yeni bir video şimdi her şeye daha fazla ışık tutuyor.

Söz konusu video bugüne kadar telefonla ilgili ortaya çıkan tüm iddiaları doğrular nitelikte. 5.99 inç uzunluğunda ekranı, çift kamera düzeneği ve Redmi Note 5 Pro’ya benzeyen bir gövde tasarımı var. Anten çizgilerindeki ufak farklılık dışında her iki cihazı ayırt etmek zor.

Kullanıcı videoda ayarlar menüsüne girerek Snapdragon 660 çipsetini, 4 GB RAM’i ve 64 GB dahili depolama alanını gösteriyor. Videodan çıkarılanlar arasında 12 MP + 20 MP çift kamera ve 3,100 mAh batarya da var. Mi 6X’in hali hazırda satışta olduğu bir noktadan alınan fotoğrafta özçekim kamerasının 20 MP’lik bir sensör kullandığı belirtiliyor.

 Xiaomi Mi 6X

Xiaomi Mi 6X beş farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bunlar sırasıyla Kiraz Pembesi, Alev Kırmızısı, Kum Altını, Buzul Mavisi ve Siyah. Fiyatın yaklaşık 285 USD olacağı söylenmekte.

Daha fazla bilgiyi forum sayfamızda bulabilirsiniz.