Kategoriler
Haberler

Moto Z3 Play Çift Arka Kamera ve 18:9 Ekranla Geliyor

Geçtiğimiz haftalarda yayılan söylentiler Moto Z3 Play akıllı telefonun, bu serideki 18:9 en boy oranına sahip ekranla gelen ilk model olacağı şeklindeydi. Akıllı telefonun sızan basın görsellerine bakıldığında bu bilginin doğru olduğu görülüyor.

Akıllı telefon aynı zamanda Moto Z serisinde arka yüzde çift kamera ile gelen ilk cihaz olma özelliğinde. MotoMods’un bu yıl da bizlerle olması muhtemel. Cihazın arka yüzünde cam kaplama olduğu anlaşılıyor.

Moto Z3 Play Çift Arka Kamera ve 18:9 Ekranla Geliyor

Akıllı telefonda parmak izi okuyucu ilginç şekilde geleneksel bir tarzla konumlandırılmış: Sensör ön ya da arka yüzde değil. Cihazın sağ kenarında yer alan güç butonuna entegre edilmiş. Bu durum geçtiğimiz haftalarda kulislerde konuşulmaktaydı ancak doğrulanamamıştı.

Moto Z3 Play’in 6 inç genişlikli ekranı 2160 x 1080 piksel çözünürlük değerine sahip. Cihaza Qualcomm’un orta seviye Snapdragon 636 yongaseti güç veriyor. 4 GB RAM + 32 GB kapasiteli dahili depolama birimi / 6 GB RAM + 64 GB kapasiteli dahili depolama birimi ile gelen seçenekler var. 3000 mAh kapasiteli pile ev sahipliği yapan akıllı telefon kutusundan Android Oreo işletim sistemi versiyonuyla çıkacak.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.