Kategoriler
Apps & Oyunlar

Sony Xperia Akıllı Telefonlar İçin God of War ve The Sims Temaları

Sony Xperia akıllı telefonlar için God of War ve The Sims temaları indirilebilir durumda. Sony, Xperia serisi akıllı telefonları için zaman zaman yeni tema paketleri yayınlıyor, bu alışılageldik bir tablo. Fakat firmanın yayınladığı son temalardan birisi gerçekten ilgi göreceğe benziyor.

PlayStation 4 oyun konsoluna özel bir oyun olan, son dönemin adından çokça söz ettiren yapımı God of War ünlü Metacritic sitesinde en yüksek puanlı oyunlardan birisi konumuna yerleşti. Sony, yılın en iyi oyunlarından birisi olarak gösterilen God of War’un tutkunları için tema hazırladı.

Sony Xperia Akıllı Telefonlar İçin God of War ve The Sims Temaları

Firma God of War temasına ek olarak popüler yaşam simülasyon oyunu The Sims’i sevenler için de bir tema hazırlamış durumda. Bu temalar Google Play uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor ancak yalnızca belirli Sony Xperia cihazlar desteklenmekte.

Sony’e göre temalar Xperia XZ2, XZ2 Compact, XZ1, XZ1 Compact, XZ Premium, XZs, X, Z, Z5, Z5c, Z3, Z3c, Z2, Z1, Z1c, E3, T3, M4, XA, XA1, T2, C4, Z, Z2 Tablet, Z3 Tablet Compact, Z4 Tablet, ve Xperia Touch’a sorunsuzca yüklenebiliyor.

Xperia akıllı telefonlar için hazırlanan temalar duvar kağıdına ek olarak kilit ekranı görseli, renk şemaları, klasör simgeleri ve hareketli arka plan görselleri gibi detaylar da içeriyor.