Kategoriler
Haberler

HTC U12+ İle Çekilmiş Bazı Fotoğraflar Gün Yüzüne Çıktı

İsmi açıklanmayan ancak HTC’nin sıradaki amiral gemisi U12+’a ait olduğu tahmin edilen bir cihazla alınmış çok sayıda yeni fotoğraf ortaya çıktı.

Örnekler sıra dışı değil ancak isimsiz telefonun kamera düzeneğiyle ilgili bazı bilgiler içeriyor. Öncelikle iki farklı lens açıklığının kullanıldığı göze çarpıyor. Fotoğraflardan biri f/1.8 açıklık ile ve geriye kalanlar ise f/2.6 açıklık ile çekilmiş. Tüm fotoğraflar 12 MP çözünürlükte.

Bu da HTC U12+’ın çift kamera düzeneğine sahip olabileceğini gösteren bir detay. Biri 12 MP f/1.8 ana kamera ve ikincisi de muhtemelen bir 12 MP f/2.6 telefoto kamera olacak.

HTC U12+ ile ilgili netleşmeyen bilgilerden biri buydu. Bazı kaynaklar önceleri 12 MP + 16 MP’e işaret etmişlerdi. Ayrıca ön kameranın hem 8 MP hem de 8 MP + 8 MP olabileceği ortaya atılmıştı.

HTC U12+’nin aşağıdaki fotoğraflarına bakarsak arkada kesinlikle iki kameranın kullanıldığını kolayca görebiliyoruz. Resim aynı zamanda önde çentik bulunmadığını gösteriyor. HTC, U11+’dak parlak arka kapak tasarımını burada da sürdürmeye karar vermiş.

Cihazın donanım bilgileri şöyle: 6 inç 1440 x 2960 piksel ekran, Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM, 3420 mAh batarya, IP68 su geçirmezlik sertifikası ve HTC Sense arayüzlü Android 8.0 işletim sistemi. Önceleri Nisan ayında geleceği söylenmişti. Bu tarih Mayıs ayına aksamış olabilir.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.