Kategoriler
Haberler

Motorola Z3 Play Kanlı Canlı Görüntülendi

Motorola Z3 Play’in bir süre önce sızdırılan işlenmiş görüntülerinin ardından şimdi de canlı görüntüleri ortaya çıktı. Fotoğraflar bugüne kadar gördüklerimizi destekler nitelikte. Zira cihazın genel tasarım elementleri sızıntılarla uyum içinde. Buna ne ön ne de arkada rastlanabilen parmak izi sensörü de dahil.

motorola z3 play

Siz daha fazla meraklanmadan söyleyelim telefonda parmak izi okuyucusu şaşırtıcı biçimde gövdenin yan tarafına konumlanıyor. Bununla ilgili iddialar ya sensörün güç düğmesinin içine yerleştirildiği ya da kendi başına sol tarafta bulunduğu şeklindeydi.

Sızıntıda ayrıca işletim sisteminin Android 8.1.0 olduğu görülmekte. Cihazın model numarası XT1929 seçilmiş. Piyasaya çıktığında Google’ın mayıs ayı güvenlik güncelleştirmesini almış olarak gelecek.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Daha önce açığa çıkarılan donanım özellikleri şöyle: Snapdragon 636 SoC, 6 inç 2160 x 1080 ekran, 4 GB / 32 GB ve 6 GB / 64 GB bellek seçenekleri ve 3000 mAh batarya.

Erişilebilirlik ve fiyat bilgisi konularında bir açıklama yapılmadı. Ancak bazı kaynaklarda Haziran ayının çıkış tarihi olduğu belirtiliyor.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.