Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J6 Akıllı Telefonun Resmi Destek Sayfaları Belirdi

Merakla beklenen Samsung Galaxy J6 akıllı telefonla ilgili bilgiler çeşitli vesilelerle gün yüzüne çıkıyor. Galaxy Note 8 Oreo güncellemesiyle ilgili bir belgede duyurusu yapılmamış cihazlar arasında yer alan ürün daha sonra benchmark listelerinde, FCC ve Wi-Fi Alliance web sitelerinde belirmişti. Şimdi de Samsung’un Hindistan ve Ukrayna’daki yapılanmalarının web sitesinde Galaxy J6 akıllı telefonun destek sayfaları yayına alındı.

Samsung Galaxy J6 Akıllı Telefonun Resmi Destek Sayfaları Belirdi

Destek sayfalarında Galaxy J6 ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat daha önceki sızıntılardan cihazın özelliklerinin en azından bir kısmını öğrenme fırsatı yakalamıştık. Akıllı telefonun Infinity Display’e sahip olduğu ve kutusundan Android 8.0 Oreo işletim sistemi versiyonuyla çıkacağı biliniyor. Samsung’un Exynos 7870 yongasetinden güç alan akıllı telefonda 2 GB RAM’e yer veriliyor.

Samsung’un üst düzey akıllı telefonlarında kullandığı Infinity Display’i orta seviye ve ekonomik modellere getiriyor olması şüphesiz sevindirici bir gelişme. Infinity Display’i barındıran ve amiral gemisi konumunda bulunmayan ilk Samsung cihazlar Galaxy A8 ve Galaxy A8+ olmuştu. Şimdi Galaxy A6 ve A6+’ta bu şık ekranların yer aldığını biliyoruz. Bazı bölgelerde kullanıma sunulması beklenen Galaxy J8 ve J8+ akıllı telefonlarda da Infinity Display tercih edilebilir.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.