Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S10 Akıllı Telefonun Tanıtım Tarihi Netleşiyor

Samsung Galaxy S10 akıllı telefonun Ocak 2019’da tanıtılabileceği konuşuluyor. Samsung amiral gemisi akıllı telefonlarını konumlandırdığı Galaxy S serisinin yeni üyelerini genellikle ilkbahar aylarında duyurmayı tercih ediyordu fakat bu tarihin daha erkene çekilebileceği de söyleniyordu. Galaxy S9 akıllı telefon Galaxy S8’den 11 ay sonra duyurulmuştu, Galaxy S10 için kullanıcıların daha az beklemeleri gerekecek.

Samsung Galaxy S10 Akıllı Telefonun Tanıtım Tarihi Netleşiyor

Güney Kore’den yayın yapan The Bell sitesinin Samsung’un parça tedarikçilerinden edindiği bilgiye göre firma bu Kasım ayında katlanabilir akıllı telefonu için bileşen tedarik etmeye başladı. Cihazın Mobil Dünya Kongresi 2019’da duyurulabileceği belirtiliyor.

Galaxy S9 akıllı telefon Mobil Dünya Kongresi’nden sonra duyurulmuştu. Cihazların aynı anda ya da yakın tarihler içerisinde duyurulması birisinin gölgede kalmasına yol açabilir ki bu durum şüphesiz Samsung’un istemediği bir şey. Bu nedenle tanıtımların en azından 1 ay arayla yapılması muhtemel.

Galaxy S10’un tanıtımının daha çok tüketici elektroniği ürünlerinin yer aldığı CES 2019’da (8-11 Ocak) yapılabileceği ifade ediliyor. Samsung, bu etkinlikte daha önce akıllı telefon duyurusu yapmamıştı.

Bu konuda henüz kesin bilgiler olmadığını söylememiz gerekiyor. Galaxy S10 akıllı telefonla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.