Kategoriler
Haberler

60 Saniyelik OnePlus 6 Tanıtım Filmi Yayımlandı

OnePlus etkinliği 45 dakika sürdü ancak OnePlus 6 ile ilgili bilmeniz gereken her şey buradaki 1 dakikalık YouTube videosunda özetlendi. Video “İhtiyacınız Olan Hız” isminde ve bu da bizlere OnePlus 6’nın başlıca tasarım ilkesi hakkında fikir veriyor.

OnePlus 6

OnePlus 6

Yeni amiral gemisinde cam bir arka kapak kullanılıyor. Bunun hayranlar arasında tepki toplayabilecek, beklenmedik bir hamle olduğu söylenebilir. Kapaktaki cam kaplama aslında 40 ayrı aşamadan geçirilmiş bir Gorilla Glass 5. Özel bir film tekniği ile kapağa 3 boyutlu bir görünüm kazandırılırken, ekstra katmanlar sayesinde yansıma yapmayan bir yüzey elde edilmiş.

OnePlus bugün toplamda iki ürün tanıtmış oldu. Bullets isimli kablosuz kulaklık bunların ikincisi. Kulaklıkta herkesin ilgisini çekebilecek birçok özellik mevcut. Bunları şirketin yeni tanıtım filminde izleyebilirsiniz.

Şirket kulaklığa özel hazırlamış olduğu reklam videosunda üç müzik sanatçısına yer vermiş. Sanatçılar gözleri`bağlı durumdayken farklı kulaklıkların ses kalitesi hakkında yorum yapıyor. İzlemek için buraya tıklayın.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.