Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy S7 Oreo Güncellemesi Başladı

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonları için başlatılan Android 8.0 Oreo dağıtımı birkaç gün önceye kadar kullanıcıları hayli mutlu etmişti. Fakat OTA üzerinden başlatılan güncelleme Koreli teknoloji devinin her şeyi iptal etmesi sonucu aniden durdurulmuştu. Şimdiyse S7 Oreo güncellemesi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Dağıtım önce Birleşik Krallık’taki kullanıcıların cihazlarında ortaya çıktı. Galaxy S7 ve S7 edge sahipleri yüklemenin tamamlanmasının ardından cihazlarının kendiliğinden baştan başladığını raporladılar. Her ne kadar bu sınırlı sayıda cihazı kapsıyor görünse de, Samsung güncellemeyi geri çekmek zorunda kaldı.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

S7 Oreo Güncellemesi

S7 Oreo Güncellemesi

Güncellemenin durdurulmasına yakın benzer sorunlar Kanadalı cihazlarda da göründü ve bir anlamda tüm Oreo umutları suya düşmüş oldu. Ancak kullanıcıların artık meraklanması gerekmiyor çünkü Samsung şaşırtıcı şekilde bu sorunu çözdüğünü açıkladı.

Böylece G930FXXU2ERE8 ve G935FXXU2ERE8 model numarasına sahip Galaxy S7 ve S7 edge’ler tekrardan Android 8.0 Oreo güncellemesi almaya başlıyor. Eğer siz de bir S7 sahibiyseniz güncellemelerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.