Kategoriler
Haberler

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy J4 (2018)’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J4 (2018) akıllı telefonun basın görselleri iki renk seçeneğiyle birlikte ortaya çıktı. Firmanın Galaxy J6 (2018) modelini 21 Mayıs’ta resmi olarak duyuracağı biliniyor. Galaxy J4 gibi daha uygun fiyatlı çözümler de bizlerle olacak fakat duyuru tarihi ile ilgili belirsizlik söz konusu.

Fotoğraflara bakıldığında Samsung’un ekonomik akıllı telefonunda alışageldiğimiz şekilde 5.5 inç genişlikli, 16:9 AMOLED ekranın yer aldığı görülüyor. Parmak izi okuyucu ekranın alt kısmında. Yazılımsal navigasyon butonları yerine fiziksel tuşlar bulunuyor. Hayli ince çerçeveye sahip olan ekranın üst kısmında 5 MP çözünürlüklü selfie kamerası ve flaş hazır.

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy J4 (2018)’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Arka yüzeyin uygun fiyatlı bir üründen bekleneceği üzere plastik yapıda olduğu anlaşılıyor. Arka yüzde 13 MP çözünürlüklü kamera ve kameraya eşlik eden LED flaş mevcut. Pil kapasitesinin 3000 mAh olduğu ifade ediliyor.

Galaxy J4 (2018) akıllı telefon Samsung’un Exynos 7570 yongasetinden güç alıyor. Bu yonga sekiz çekirdekli 1.4 GHz işlemciye ev sahipliği yapıyor. 2 / 3 GB RAM, 16 / 32 GB kapasiteli dahili depolama birimi ve depolama alanını genişletmek için microSD kart slotu bizlerle olacak.

Yeni Galaxy J4 akıllı telefonun satışa ne zaman sunulacağı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.