Kategoriler
Haberler

Samsung Galaxy J4’ün Donanımı, Görüntüsü ve Fiyat Bilgisi

Sızıntı ve söylentilere gelindiğinde Samsung Galaxy J4 ve Galaxy J6, şimdiye kadar alışılmış senaryolara sadık kaldılar. Benchmark’larda birkaç listelenmenin ve resmi destek sayfasının sızdırılmasının ardından telefonlar bir de sertifika odaklı özel bir web sitesinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy J4

Galaxy J4 (SM-J400F)‘ün 14 nm bir Exynos 7570 çipsetini kullandığını biliyoruz. Bu yonga seti 2 GB RAM ve 720p ekran ile birleştirilmiş. Ekran muhtemelen Super AMOLED ve 16:9 en boy oranına sahip. Ekran 5.5 inç ve cihazın 3 GB RAM’li bir başka sürümü daha olması bekleniyor. Böylece Galaxy J4 istenirse 2 GB / 16 GB ya da 3 GB / 32 GB seçenekleriyle satın alınabilecek.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Samsung Galaxy J4

Kaynakta kamera tarafında sırasıyla f/1.9 açıklığına sahip 13 MP ve 5 MP lensler kullanıldığı söylenmiş. Her taraftaki lensin kendi flaşı olacağı düşünülüyor. Telefonda büyük ihtimalle 3000 mAh bir batarya kullanılacak. Kutuden Android 8.0 çalıştırır halde çıkması ve bunun üzerine Samsung Experience 9.0 kurulu olması bekleniyor. Yurt dışı fiyatı yaklaşık olarak 185 USD.

İşte Samsung Galaxy J4’ün ilk resmi işlenmiş görüntüleri böyleydi. Cihazı her iki yanından detaylıca görme şansına eriştik. Artık hayal gücüne bırakılmış herhangi bir şey kalmadığını söylemek mümkün. Siz de düşüncelerinizi forum sayfamızda paylaşmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S ve Galaxy A farkları