Kategoriler
Haberler

HTC U12+ Görselleri Kazayla Yayımlandı

HTC bugün kazayla da olsa U12+‘ın resmi web sayfasını yayına aldı. Sayfa da cihazın fiyatından, görsellerine ve donanım bilgisine kadar çok sayıda çeşitli bilgi yer alıyordu.

Tayvanlı şirketin sıradaki amiral gemisi 18:9 ekran modasına ayak uydurmak için geliyor. Ancak bu kez çentikli bir ekran söz konusu değil ve çözünürlüğü ise WQHD+. Fiyat tarafında yaklaşık olarak 900 USD gibi bir seviyeye işaret ediliyor.

U12+ Görselleri

 

U12+ Görselleri

U12+’ın Super LCD paneli 6 inç büyüklüğünde. Yonga seti Snapdragon 845 ve cihazın bataryası 3500 mAh kapasitede. Ayrıca siyah, mavi ve bordo olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle karşı karşıyayız.

Test sayfası kazanın ardından geri alındı ancak önceki sızıntılardan f/1.75 açıklığına sahip 12 MP UltraPixel lens ile 16 MP telefoto bir lensin çift kamera görevi göreceğini duymuştuk. Bunun yanı sıra, f/2.0 geniş açı lensli bir 8 MP özçekim kamerasının olacağını da biliyoruz.

Cihaz yarın ilk resmi çıkışını gerçekleştirecek. Hangi marketlerde yer alacağı gibi bilinmeyen son bilgiler de bu etkinliğin ardından açıklığa kavuşacaktır.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.