Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy J7 (2018)’de Ekran Görüntüsü Almak

Samsung Galaxy J7 (2018)’de ekran görüntüsü almak için ne yapılması gerektiğini ele alacağız. Android işletim sistemli akıllı telefonlardaki ekran görüntüsü alma özelliğinin ne kadar faydalı olduğu konusunda sanıyoruz herkes bizimle aynı fikirde olacaktır. Zaman zaman çeşitli internet sitelerinde veya sosyal ağlarda gördüğümüz içerikleri bir kenara kaydetmek / arkadaşlarımızla paylaşmak için ekran görüntüsü alıyoruz. Bu özellik bizler gibi içerik hazırlayan teknoloji editörlerinin işlerini de hayli kolaylaştırmakta. Yeni bir akıllı telefon satın alan kullanıcıların yaptıkları ilk şeylerden birisi doğal olarak cihazda ekran görüntüsünün nasıl alınabildiğini öğrenmek oluyor.

Samsung Galaxy J7 2016 J710F 16Gb Siyah Fiyatları & Modelleri

Dilerseniz şimdi duyurusu kısa süre önce gerçekleştirilen ve Samsung’un ürün gamı içerisinde performans / fiyat oranı ile ön plana çıkan Galaxy J7 (2018) akıllı telefonda nasıl ekran görüntüsü alınabileceğine bakalım.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor

Samsung Galaxy J7 (2018)’de Ekran Görüntüsü Almak

  • Görüntüsünü elde etmek istediğiniz ekran / sayfa / içeriği açın.
  • Akıllı telefonun güç ve ses azaltma butonlarına aynı anda basın ve 1 – 2 saniye kadar basılı tutun. Ekran görüntüsü yakalama efektini görecek ve sesi duyacaksınız. Ekran görüntüsü alınmış oluyor, tuşları bırakabilirsiniz.
  • Yakaladığınız görüntüye bakmak için bildirim çubuğunu aşağı çekebilir ve ekran görüntüsü alma bildirimine dokunabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda bir fotoğraf editörü uygulaması mevcutsa ekran görüntüsünü bu uygulama ile düzenleyebilir ya da düzenlemeden doğrudan arkadaşlarınızla sosyal medya / anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla kolayca paylaşabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek