Kategoriler
Konular

Android ve iOS: Çocuğunuzun Telefonunu Takip Etmek İçin Uygulamalar

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu olan, Çocuğunuzun Telefonunu Takip Etmek İçin Uygulamalar ile karşınızdayız. Çocuklar şüphesiz en değerli varlıklarımız. Eğer gün içerisinde çocuğunuzun nerede olduğunu ve akıllı telefonuyla neler yaptığını merak ediyorsanız mutlaka bir çocuk takibi uygulamasından faydalanmanızı önereceğiz. Bu alanda çeşitli çözümler var ve çoğunlukla abonelik sistemi geçerli. Android ve iOS‘li cihazlarla uyumlu ön plana çıkan çocuk takibi uygulamalarına bakıyoruz.

Android ve iOS: Çocuğunuzun Telefonunu Takip Etmek İçin Uygulamalar

Norton Family Premier

Norton daha çok web güvenliği araçlarıyla tanınıyor. Daha önce bir Norton yazılımı kullandıysanız Norton Family Premier’i de seveceğinizi tahmin ediyoruz. Araç ile çocuğunuzu takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda onun internette neler yaptığını ve harcadığı zamanı da kontrol edebilirsiniz. Web filtreleme özellikleriyle zararlı içeriklere erişmesini engelleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra kıyaslaması

Uygulama cihazda tüketilen içerikler ve mesaj takibiyle ilgili kısıtlı özellikler barındırıyor, fiyatının ülkemiz koşulları için fena olmadığını belirtelim.

ESET Parental Control

Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilen uygulama çocuğunuz tarafından en çok ziyaret edilen web sitelerini öğrenme, web koruması, web izleme modu, uygulama koruması – engelleme, süre temelli denetim, uygulamalar için izleme modu, ebeveyn mesajı, çocuğun konumunu izleme gibi çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Family Locator – GPS Tracker

Life 360 tarafından geliştirilen araç Android işletim sistemli cihazları tercih eden aileler için hazırlanmış. Sosyal bir uygulama olduğu için aile üyeleriyle sürekli iletişim halinde kalınması vurgusu söz konusu. Aile üyelerinin – çocukların konumunu anlık olarak takip etmeye ek olarak arayüzünün hayli kullanışlı olduğu ve görece eski Android versiyonlarını çalıştıran cihazlara dahi yüklenebildiğini ifade edelim.

İlginizi Çekebilir:  Android'de silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.