Kategoriler
Apps & Oyunlar

Instagram Hikayelerini Fotoğraf ve Videoyla Yanıtlamak

Instagram hikayelerini fotoğraf ve videoyla yanıtlamak için ne yapılması gerektiğini ele alacağız. Instagram kullanıcıları bu sosyal ağın story / hikaye özelliğini çok seviyor. Instagram benzer birçok uygulamanın aksine sürekli güncelleme alıyor ve neredeyse hemen her ay yeni özellikler kazanıyor. Hikayelerde Instagram iletilerinin paylaşılabilmesi ve yeni sticker’ların ardından Instagram’ın insanların birbirleriyle farklı şekillerde bağlantı kurabilmelerini sağladığını söyleyebiliriz.

Story / hikaye özelliğinde sunulan deneyimi iyileştirmeyi amaçlayan Instagram kullanıcılara arkadaşlarının story / hikayelerini fotoğraf ya da video ile yanıtlama imkanı sağlamakta. Instagram hikayelerini fotoğraf ve videoyla yanıtlamak hayli kolay.

Instagram Hikayelerini Fotoğraf ve Videoyla Yanıtlamak

Öncelikle Instagram uygulamasını açın ve yanıt yazmak istediğiniz story’i görüntüleyin.

Story / hikaye açıldığında arayüzde sol alt kısımda yer alan kamera simgeli butona dokunun.

Şimdi yanıt olarak göndermek üzere bir fotoğraf çekebilir ya da kısa bir video kaydedebilirsiniz. Dilerseniz galeri / kamera rulonuzdan bir fotoğraf ya da kısa videoyu seçmek için arayüzde yukarı doğru kaydırma hareketi yapabilirsiniz.

Göndermek istediğiniz fotoğraf ya da videonun üzerine dokunun.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

Alt kısımda yer alan Send butonunu kullanın. Göndermeden önce dilerseniz içeriğin yalnızca bir kez görüntülenmesine müsaade edebilir ya da tekrar görüntülemeye izin verebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit! Gönderdiğiniz fotoğraf ve videonun kendisini imha edeceğini ve ilgili kişi bir ya da iki kez görüntüledikten sonra silineceğini ifade edelim.