Kategoriler
Haberler

Xiaomi Mi 8X Fotoğrafları Sızdırıldı

Xiaomi, Mi 8 serisini 31 Mayıs’ta üç sürümüyle tanıttı. Bunlardan Mi 8 arkada bir parmak izi tarayıcısı, Mi 8 Explorer ekran içi parmak izi okuyucusu ile şeffaf arka panel ve Mi 8 SE ise parmak izi tarayıcısı ile Snapdragon 710 yonga setiyle gelecek. Sızan son görüntülere göre seride dördüncü bir telefon daha olacak.

Xiaomi Mi 8X Fotoğrafları Sızdırıldı

Xiaomi Mi 8X Fotoğrafları Sızdırıldı

Weibo’daki görüntüleri yayımlayan kaynağa göre Mi 8X, Snapdragon 710 ve bir ekran altı parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Cihazın gövdesi, yuvarlatılmış köşeleri ve arka paneldeki kavisli kenarları yönüyle Mi 8’le aynı gövde yapısına sahip. OLED ekran ve aynı yonga seti ile gelen Comet ve Sirius Xiaomi cihazlarını duymuştuk. Bunlardan bir tanesi çoktan çıktı, diğeri ise söz konusu bu cihaz olabilir.

Xiaomi CEO’su Lei Jun’un Weibo’daki bir görüntüsünde CEO’nun elinde bilinmeyen beyaz bir fotoğrafla uçağı bindiği görülüyor. Cihaz gerçektende Mi 8X olabileceği gibi daha çok photoshop ile parmak izi okuyucusu silinmiş bir Mi Mix 2S veya Mi 8’i de andırmıyor değil. Her ihtimale karşı ekran içi parmak izi okuyucusunun orta segment bir cihazda görülmesi ilginç olacak.

Soru ve görüşleriniz için forum sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.