Kategoriler
Apps & Oyunlar

Huawei ve Honor Cihazlar İçin MIUI 10 Teması İndir

Huawei ve Honor Cihazlar İçin MIUI 10 Teması ile karşınızdayız. Performans / fiyat oranı yüksek akıllı telefonlarıyla bilinen Xiaomi, akıllı telefonlarında kullandığı arayüz olan MIUI’ın 10. versiyonunu kısa süre önce dağıtmaya başladı. MIUI 10 arayüzü eski versiyona kıyasla daha iyi optimize edilmiş durumda ve yeni özellikler içeriyor. Xiaomi akıllı telefonlarda MIUI 10 arayüzünü görmüş ve beğenmiş olabilirsiniz. Huawei ya da Honor marka bir akıllı telefonunuz varsa bu arayüzün görünümünü akıllı telefonunuza kazandırabilirsiniz.

Huawei ve Honor akıllı telefonlarda Android işletim sistemi ile EMUI arayüzü bulunuyor. EMUI arayüzünün en çok sevilen özelliklerinden birisi de çok sayıda tema seçeneği sunması. Geliştiriciler de bu arayüzü seviyor ve uyumlu temalar hazırlamayı ihmal etmiyor. Paylaşacağımız tema EMUI arayüzü için geliştirilen bir MIUI 10 teması.

Huawei ve Honor Cihazlar İçin MIUI 10 Teması İndir

Esasında EMUI ile MIUI arayüzlerinin görünümü birbirlerine hayli benziyor. Fakat MIUI 10 versiyonu ile birlikte Xiaomi cihazlar daha çekici bir profile kavuştu, bu nedenle siz de Huawei cihazınızda bu temayı istiyor olabilirsiniz. Temanın EMUI 4.1, 5.0, 5.1 ve 8.0 arayüzünü çalıştıran Huawei – Honor akıllı telefonlarla uyumlu olduğu belirtiliyor.

Öncelikle EMUI için MIUI 10 tema dosyasını buradan indirin. HWT uzantılı dosyayı Huawei – Honor cihazınızın dahili depolama birimine transfer edin. Akıllı telefondaki Themes uygulamasını açın ve bu temayı seçerek uygulanmasını sağlayın.