Kategoriler
Konular

Android ve iOS: Instagram’da Takibi Bırakanları Tespit Etme Uygulamaları

Android ve iOS‘li akıllı telefonlarla uyumlu Instagram’da takibi bırakanları tespit etme uygulamaları ile karşınızdayız. Instagram şüphesiz çok popüler bir mecra ve akıllı telefon kullanıcıları her gün kayda değer zamanlarını bu sosyal ağda harcıyor. Aktif bir Instagram hesabınız varsa ve sizi takip etmeyi bırakan kullanıcılardan haberdar olmak istiyorsanız bu işlemde size yardımcı olabilecek uygulamalar bulunduğunu bilmelisiniz.

Android ve iOS: Instagram’da Takibi Bırakanları Tespit Etme Uygulamaları

Ig Master

Ig Master Instagram kullanıcılarının sevdiği uygulamalardan birisi. Instagram hesabıyla ilgili birçok detayı görüntüleyebiliyor. Uygulamada Instagram hesabınızla oturum açtığınızda hesabınızla ilgili analizler hızla gerçekleştirilip sonuçlar size sunuluyor. Takip ettiğiniz kişi sayısı, sizi takip eden kişi sayısı, popüler paylaşımlarınızın sayısı; toplam ileti, fotoğraf, video, yorum ve beğenilerinizin sayısı tespit ediliyor. Ig Master’da bazı özelliklerin uygulama içi satın alma modeliyle etkinleştirilebildiğini belirtelim.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?
Ig Master Followers Analyzer
Ig Master Followers Analyzer
Developer: Telos Mobile
Price: Free+

Unfollowers And Follower Analytics For Instagram

Android’li akıllı telefonlar için geliştirilen ve uzun bir isme sahip olan uygulamada Instagram ya da Facebook hesabınızla oturum açabiliyorsunuz. Sizi takip eden, takipten çıkan kullanıcıları pratik şekilde takip edebilmenizi sağlıyor. Siz de dilediğiniz hesapları doğrudan uygulama üzerinden takip edebiliyor ya da takip listenizden çıkarabiliyorsunuz. Premium versiyonda bot hesapları tespit edip temizleme imkanı gibi ekstra özellikler var.

Unfollowers On Instagram

Bu uygulamanın yardımıyla sizi takip etmeyi bırakan hesapları ve sizi yakın zamanda takip etmeyi bırakan hesapları tespit edebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu widget sayesinde uygulamayı çalıştırmadan güncel paylaşımlara, favori hesaplarınızın iletilerine, trend hashtag’lere göz atabilirsiniz. iPhone kullanıcıları için başarılı bir çözüm olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?
Unfollowers On Instagram Get
Unfollowers On Instagram Get

Follower Tracker For Instagram

Follower Tracker For Instagram da diğer uygulamaların sunduğu bilgileri barındırıyor ancak arayüzünde bazı farklılıklar söz konusu. Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken arayüzü tatmin edici bir kullanım deneyimi sağlıyor. Instagram hesabınızı takip etmeyi bırakan hesapları Lost Followers sekmesi altından öğrenebiliyorsunuz. Uygulama bünyesinden kullanıcıların profiline erişebilir, paylaşımlarını görüntüleyebilir ve dilerseniz hesap takibi / takibi bırakma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Follower tracker for Instagram
Follower tracker for Instagram

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android'de telefonda ses değiştirme