Kategoriler
Konular

Android: En İyi Geri Sayım Sayacı Uygulamaları

Android akıllı telefonlarla uyumlu En İyi Geri Sayım Sayacı Uygulamaları ile karşınızdayız. Hemen hepimizin hayatında beklediği önemli günler oluyor. Beş ay sonra uzun bir seyahat planınız mı var? Maaşınız iki hafta sonra mı elinize geçecek? Okulunuzu bitirip memleketinize dönmenize üç ay mı kaldı? Bu tip önemli günleri akıllı telefonunuzdaki takviminize işlemeniz elbette mümkün ancak bazen bir geri sayım sayacı uygulaması bu iş için daha uygun oluyor. Beklediğiniz önemli günün atmosferine daha iyi şekilde girebiliyorsunuz.

Google Play uygulama mağazasında çok sayıda geri sayım sayacı uygulaması mevcut. Biz en iyi üç tanesini sizlere tanıtmak istedik.

Android: En İyi Geri Sayım Sayacı Uygulamaları

Countdown Time – Event Countdown & Big Days Widget

Countdown Time uygulaması harika bir arayüze sahip. Çok başarılı ve sayacın okunmasına engel olmayacak şekilde arka plan görselleri içeriyor. Arayüzdeki geri sayım sayacını ihtiyacınıza yönelik şekilde özelleştirebiliyorsunuz.

Bir geri sayım sayacı aracından beklediğimiz en önemli özellik widget. Countdown Timer uygulaması şık bir widget ile birlikte geliyor.

[appbox googleplay id=com.sociosoft.countdown]

Time Until | Countdown Manager

Time Until bizim favori geri sayım sayacı uygulamamız. Kişisel hayatımızda geri sayım sayacına ihtiyaç duyduğumuzda genellikle bu uygulamadan yararlanıyoruz. Uygulamayı minimalist tasarımın bol özellikle bir araya geldiği başarılı bir çözüm olarak nitelendirmek mümkün.

Başarılı arka plan görselleri, arka plan görselini silikleştirme, çoklu arka plan rengi ve transparanlık özelliğine sahip widget, hatırlatıcı gibi faydalı özellikler barındırmakta.

[appbox googleplay id=com.brunoschalch.timeuntil]

Hurry – Countdown to Birthday/Vacation (& widgets)

Weather Timeline uygulamasının geliştiricisi tarafından hazırlanan Hurry en başarılı Android geri sayım sayacı uygulamalarından birisi konumunda. Kullanıcı arayüzü harika, sunumun etkileyici olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Uygulamanın arayüzü bizlere açıkçası sevdiğimiz bir uygulama olan Spotify’ı hatırlattı. Arka planda GIF kullanabilme, koyu renkli arayüz, başarılı arka plan görselleri, etkinlikler için notlar oluşturabilme, etkinlikleri farklı kategoriler altında toplayabilme gibi ilginç özellikler var.

[appbox googleplay id=com.samruston.hurry]

Soru, yorum ve değerlendirmeleriniz için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.