Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Ne Zaman Çıkacak Belli Oluyor

OnePlus, bu yıl OnePlus 6 ardılı yeni cihazınızı piyasaya çıkarıyor. OnePlus 6T‘nin dünya çapında sertifikasyon işlemlerine ve gerçek zamanlı testlerine başlandı. Bu da çıkış tarihine yaklaşıldığına işaret ediyor.

OnePlus 6T Ne Zaman Çıkacak Belli Oluyor

OnePlus 6T
OnePlus 6T sertifikası

İlk durak EEC (Avrasya Ekonomi Komisyonu). Sızan bir belgeye göre A6013 model numaralı bir cihaz dün yeni bir sertifika almış. Rapor sadece sertifikadan söz ediyor ve cihazla ilgili bir bilgi vermiyor.

Ancak her OnePlus cihazın bir tür Oppo R serisi telefon olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, yeni OnePlus’ın Oppo R17 Pro’dan birkaç özelliği ödünç alacağını tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Bu anlamda OnePlus 6T özellikleri arasında kesinlikle bir üçlü kamera düzeneği olacak. Umarız bunlardan en az ikisi sözde kameralar olmazlar. Oppo’nun SuperVOOC teknolojisini temel alan geliştirilmiş Dash Charge’ı (Warp Charge da denebilir) ve yine Oppo’nun su damlası çentik tasarımını yeni OnePlus’da görebiliriz.

Oneplus 6T
OnePlus 6T tahmini görünümü

Her şeye rağmen ekran içi parmak izi okuyucusu OnePlus 6T için pek ihtimal dahilinde değil. Zira OnePlus genellikle maliyetleri düşük tutmak adına daha düşük ve güvenilir teknolojileri kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle OnePlus telefonlar temel olarak Oppo R’nin kırpılmış halleriler.

İlginizi Çekebilir:  Android'de arama kayıtları ve kısa mesaj gizleme

Şirketin geçmiş alışkanlıklarına baktığımızda yeni cihazlarını genellikle kasım ayında piyasaya çıkardığını görüyoruz. Tabii bu daha erken çıkmayacağı anlamına gelmiyor ancak OnePlus 6T ne zaman çıkacak sorusuna en kuvvetli tahmin kasım ayı olarak görünüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: https://akillitelefon.com/forum