Kategoriler
Rehberler

Instagram Fotoğraflarına Bağlantı Eklemek

Instagram’dan eksik olan bazı özelliklerden biri de bağlantı paylaşma yeteneğidir. Ancak mobil dünyadaki çoğu şeyde olduğu gibi bu eksikliği gidermenin bir yolu mevcut. “Instagram Fotoğraflarına Bağlantı Eklemek” başlıklı yazımız bu konuyu ele alıyor.

Instagram Fotoğraflarına Bağlantı Eklemek

Instagram’ın link ekleme eksikliğini çözmeyi amaçlayan üçüncü taraf bir web sitesinden yardım alarak sorunu ortadan kaldırmak mümkün.

Instagram Fotoğraflarına Bağlantı Eklemek

Campsite

Campsite Instagram’ın bağlantı ekleme sorununu çözmeyi amaçlayan çevrimiçi bir hizmet. Kaydolduğunuz zaman, Instagram profilinize ekleyebileceğiniz bir campsite.bio URL’si alırsınız.

Ücretsiz bir hesapla kaydolduktan sonra, resimlerinize özel bağlantılar eklemek için Campsite hesabınızı Instagram hesabınıza bağlamanız istenir.

Instagram Fotoğraflarına Bağlantı Eklemek

Yeni Bağlantı Ekle ya da Add New Link butonuna tıklayın. Böylece son Instagram fotoğraflarınızın bir listesi yüklenecek. Kullanmak istediğiniz bir görüntüye tıklayarak dilediğiniz bağlantıyı ve bağlantı metnini ekleyebilirsiniz.

Campsite, bağlantınızdaki tıklamalar için temel analizler de sunar. Ücretsiz sürümde Campsite logosu vardır. Aylık 7 USD’ye bunu kaldırabilir ve birkaç ek özelliğe daha sahip olursunuz. https://campsite.bio/admin adresinden servisi ziyaret edebilirsiniz.