Kategoriler
Rehberler

iPhone’da WiFi ve Bluetooth Kapatma Kestirmesi

Siri Kestirmeler özelliğinin tam potansiyeli önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak. Kestirmeler uygulaması iOS 12’ye yükseltme yapmış kullanıcıların çoğu için henüz yeni bir özellik. iPhone’da WiFi ve Bluetooth kapatma kestirmesi oluşturmak mümkün.

iPhone’da WiFi ve Bluetooth Kapatma Kestirmesi

Kestirmeler özelliğini kullanarak iPhone’da birçok işlemi daha pratık ve hızlı hale getirebilirsiniz. Şimdi bahsedeceğimiz işlev bunun yalnızca bir örneği. iPhone’da kestirmeler oluşturmak oldukça kolay ancak bir o kadar kullanışlıdır.

iPhone'da WiFi ve Bluetooth Kapatma Kestirmesi

Bluetooth ve WiFi’ı kapatmak için iki farklı kestirme mevcut. Bu kestirmeler Reddit kullanıcısı grapplerone tarafından hazırlanmış. Kestirmeleri iPhone cihazınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın. Biri Bluetooth ve diğeriyse WiFi’ı kontrol etmeye yarıyor. İkisini de kapatabilecek bir kestirme istiyorsanız, her iki kısayoldaki eylemleri kontrol edip kendinize özel bir kestirme oluşturun.

Bu bağlantılara dokunduğunuzda, Kestirmeler uygulaması açılacak ve ‘Kısayolu Al’ düğmesi belirecek. Kitaplığınıza yeni bir kestirme eklemek için bu butona dokunun.