Kategoriler
Rehberler

Yeni Twitter Arayüzüne Nasıl Geçilir?

Kullanıcıların “tweet” olarak bilinen kısa mesajlarla mesaj yazıp etkileşimde bulunduğu Amerikalı çevrimiçi haber ve sosyal ağ hizmeti Twitter, arayüzünü güncelledi. Peki yeni Twitter tasarımı nasıl kullanılıyor?

Yeni Twitter Arayüzüne Nasıl Geçilir?

Hepimizin bildiği gibi, sosyal ağ uygulamaları, hizmet kalitesini ve kullanıcı tabanını korumak adına zaman zaman servislerini geliştirir ve iyileştirir. Yeni Twitter kullanıcı arayüzü de bunlardan biri. Twitter kullanıcıların profillerini çevrimiçi olarak gösterme düzenini değiştiren yeni bir arayüzü duyurdu.

Twitter artık kişisel profil sayfalarını kullanıcıları için daha önemli hale getiriyor. Değişikliğin esasında arayüzden çok, genel düzeni ve dizilimi değiştirdiği söylenebilir. Şirket zaman zaman yaptığı bu düzenlemelerle tasarım, stil, ikonlar ve özelliklerin nasıl ve nerede görüneceklerine yeniden karar verebiliyor.

Yeni Twitter düzenine nasıl geçilir?

  • Twitter hesabınıza giriş yapın.
  • Sağdaki Twitter profil resminize tıklayın.
Yeni Twitter Arayüzüne Nasıl Geçilir?
  • Yeni Twitter’ı deneyin” seçeneğine dokunun.
Yeni Twitter Arayüzüne Nasıl Geçilir?

Yeni Twitter düzeni daha havalı ve kullanışlı özellikler sunuyor. Siz de yeni Twitter’ı deneyin ve gece modundan yer imlerine ve veri tasarrufuna kadar uzanan özelliklerin tadını çıkarın.