Kategoriler
Rehberler

Google Haritalar’da Grup Etkinlikleri Oluşturmak

Google Haritalar’ın yeni Grup Planlama aracı, herkesin kullanabileceği kadar basit. Başlıkta bahsedildiği gibi artık Haritalar’da grup etkinlikleri oluşturmak mümkün oldu. Peki bu nasıl yapılıyor?

Google Haritalar’da Grup Etkinlikleri Oluşturmak

Tek yapmanız gereken Google Haritalar’daki herhangi bir yere uzunca basmak ve seçiminizi yapmak. Oluşturduğunuz her bir etkinlik noktası arkadaşlarınız tarafından görülebilir ve oylanabilir olacak.

Haritalar üzerindeki belirli bir noktaya basılı tuttuğunuzda çıkan seçeneklerden bu etkinlik noktasını arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bu işlem mesajlaşma platformunuz aracılığıyla, SMS olarak veya e-posta göndererek yapılabilir.

Google Haritalar'da Grup Etkinlikleri Oluşturmak

Siz ve arkadaşlarınız daha sonra ek yerler seçebilir veya önceden eklediğiniz bazı noktaları kaldırabilirsiniz. Bu noktada grubunuzdaki herkes, ziyaret edeceğiniz yerlere oy verebilir ve düşüncelerini sizinle paylaşabilir.

Özellikle, büyük bir grup insanla hareket edileceğinde, her biri buluşacakları nokta hakkında farklı fikirlere sahip olabilir. Google Haritalar’ın yeni Grup Planlama özelliği, yakınlarınızla etkinlik başlatmayı daha kolay hale getiriyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum