Kategoriler
Haberler

iPhone XS ve XS Max Satışları Beklenenin Altında İlerliyor

Apple iPhone 6 (ve özellikle iPhone 6 Plus) ile daha büyük ekranlara geçiş yaptı ve büyük bir ilgiyle karşılandı. iPhone XS Max ile Apple bir kez daha benzer bir hamle yapıyor ancak uzmanlara göre iPhone XS ve XS Max satışları yine beklenin altında kalabilir.

iPhone XS ve XS Max Satışları Beklenenin Altında İlerliyor

iPhone XS ve iPhone XS Max’in ilk satış dalgası, iPhone 6 ikilisinin satışları kadar sıcak değil. Uzmanlar bunu Max modelinin yüksek fiyatına ve XS’nin ise görece yetersiz bir yükseltme olmasına bağlıyor. Bu da iPhone X’in zayıf satışlarını hatırlatıyor.

iPhone XS ve XS Max Satışları Beklenenin Altında İlerliyor

Bazıları bu zayıf başlangıcın, gelecekteki satış performansının düşük olacağını gösteren bir işaret olarak görüyor. Bu olursa Apple, iPhone XS telefonları için sipariş miktarlarını iPhone 6s ve 7’de yaptığı gibi aşağı çekebilir.

iPhone XR çıkış tarihi ekim ayı olarak açıklandı ve şimdilik başarısı hakkındaki görüşler ikiye ayrılmış durumda. Bazı analistler hala telefonun çok satacağını düşünüyor. Ancak tedarik zincirindekiler iPhone XR’nin özelliklerinin ileri teknoloji Android’ler karşısında yetersiz kaldığını düşünüyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum