Kategoriler
Rehberler

iPhone Konuşma Kayıt Programı

Şimdi sözünü edeceğimiz iPhone konuşma kayıt programı sayesinde iPhone’da görüşme kaydı almak mümkün oluyor. Eğer profesyonel iş hayatınız nedeniyle ya da başka sebeplerle böyle bir şeye ihtiyacınız varsa siz de yazımıza göz atın.

iPhone Konuşma Kayıt Programı

Çoğu ilginç iPhone işlevinde olduğu gibi iPhone konuşma kayıt programı Jailbreak gerektiriyor. Jailbreak kurmak oldukça hızlı ve kolay bir işlemdir.

Adım 1 – hAcx Repo Yükleyin

Başlamak için, Cydia’daki “Kaynaklar” sekmesini açın. Ardından sağ üst köşedeki “Düzenle” ye ve sol üstteki “Ekle” ye basın. Şimi yeni bir repo eklemeye başlayın.

iPhone Konuşma Kayıt Programı

URL ekranının ortasında bir uyarı görüntülenir. Hacx.org/repo adresini boş alana girin, ardından “Kaynak Ekle” ye dokunun. Repo artık otomatik olarak Cydia’ya eklenecek, arkanıza yaslanın ve işlemin bitmesini bekleyin. Repo yüklendikten sonra “Cydia’ya dön” ü seçin ve sonraki adıma geçin.

Adım 2 – Call Recorder Yüklemek

Repo başarıyla eklendiğinde, Cydia’daki “Arama” sekmesine gidin. Arama çubuğuna “call recorder” yazın ve görüntülenen sonuçlar listesinden “Call Recorder (iOS)” seçeneğini seçin. Ardından, yüklemeye başlamak için Ayrıntılar ekranının sağ üst tarafındaki “Yükle” ye dokunun.

iPhone Konuşma Kayıt Programı

Seçiminizi sonlandırmak için ekranın sağ üst köşesindeki “Onayla” ya basın. Tweak yüklenmeye başlar, bu nedenle işlemin tamamlanması için birkaç dakika bekleyin. İşiniz bittiğinde, iPhone’unuzu yeniden başlatmak ve Call Recorder’ı yüklemeyi bitirmek için “SpringBoard’u Yeniden Başlat” a basın.

İşlem tamamlandıktan sonra Call Recorder’ı açın ve “Express/Secure Purchase” butonunu kullanarak uygulamayı satın alın. Call Recorder yalnızca 2,99 USD ücrete sahip. Ayarlar’dan görüşmeyi otomatik kaydetme veya belirli kişilerin görüşmelerini otomatik kaydet gibi seçenekleri aktifleştirebilirsiniz.