Kategoriler
Haberler

Katlanabilir Lenovo Telefon Böyle Görünüyor

Katlanabilir telefonlar henüz heyecan verici gelmiyorsa belki bu video fikrinizi değiştirebilir. Görüntüde, uygulamaları ve her şeyiyle tamamen çalışır durumda olan bir katlanabilir Lenovo telefon prototipi gösteriliyor.

Katlanabilir Lenovo Telefon Böyle Görünüyor

Katlanabilir Lenovo Telefon Böyle Görünüyor

Telefon oldukça uzun ve bu da onun ikiye katlanabilir yapıyor. Düz bir şekilde katlanmıyor, ancak kullanılan menteşeli sistem bize Microsoft Surface Book 2’yi hatırlatıyor.

Menteşenin bulunduğu ekrandaki siyah noktaya dikkat edin. Sadece sağ tarafta var ve bu durum teknolojik bir sınırlamadan daha çok ürünün prototip olmasına bağlanabilir. Ayrıca çerçeveleri oldukça geniş. Yine de etkileyici ve teknik lansman öncesi daha da geliştirilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Geçen yıl Lenovo, Cplus’u gösterdi. Kendisi bilekliğe dönüşen bir telefondu. Arkasında 4,35 AMOLED ekran ve gerçek deri bulunuyordu. Şirket ayrıca bu katlanabilir telefonun efsanevi Moto RAZR markası altında pazarlanabileceğini ve aynı zamanda “esnek bir dizüstü bilgisayar” üzerinde çalışacağını da vurguladı.

Diğer şirketler de katlanabilir telefonlar hazırlıyor. Samsung ve Huawei bunun ilk örneklerinden olacak ve LG’nin katlanabilir telefonla ilgili çeşitli patentleri mevcut.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum