Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Özellikleri ve Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

OnePlus 6T üç hafta içinde geliyor, ancak biz zaten telefonun CAD tabanlı render’larını gördük ve ekran içi parmak izi tarayıcısı ile geldiğini biliyoruz. Bu anlamda OnePlus 6T özellikleri ve batarya kapasitesi ortaya çıktı.

OnePlus 6T Özellikleri ve Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

oneplus 6t özellikleri

Yeni telefonun önceki modellerde olduğu gibi Dash Charge’a sahip olacağı çok açık. Şimdiyse pil kapasitesi bilgisine sahibiz. Elimizde batarya etiketinin sızdırılmış bir fotoğrafı var. Cihaz, OnePlus 6’nın 3.330 mAh bataryasından %10 daha büyük (3.700 mAh) bir pile sahip olacak.

Sızıntı, Çin sosyal medya sitesi Weibo‘dan geliyor. Güç hücresinin tipik kapasitesinin 3.700 mAh olacağını, ancak nominal değerinin 3,610 mAh olduğu söyleniyor. Oppo ve OnePlus aynı şirketler grubunun bir parçası olsa da, Oppo Find X Flash Charge sürümünde ​​görülen 50 W şarj çözümü yerine, OnePlus 6T (Oppo cihazlarında VOOC olarak pazarlanan) alışılmış Dash Charge’a sadık kalacak.

OnePlus 6T özellikleri arasında Snapdragon 845 yonga seti, 6/8 GB RAM ve 64 GB ile 256 GB arasında depolama seçenekleri bulunuyor. OnePlus 6, yakın zamanda Android Pie güncellemesini aldığından, OnePlus 6T’nin yeni işletim sistemiyle kutudan çıkacağını umuyoruz. Her şeyin resmen açıklanacağı 17 Ekim tanıtım tarihi merakla bekleniyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum