Kategoriler
Haberler

Lenovo Z5 Pro: Çentiksiz ve Çerçevesiz Telefon

Lenovo, yeni bir telefonu olan Lenovo Z5 Pro‘yu gösterdi. Lenovo’nun en yeni telefonu çerçevesiz bir ekrana sahip gibi görünüyor ve Oppo Find X benzeri bir tür kaydırma mekanizmasına sahip.

Lenovo Z5 Pro: Çentiksiz ve Çerçevesiz Telefon

lenovo z5 pro

Lenovo Z5 Pro çentiksiz ve çerçevesiz telefon akımına destek olmak için geliyor. Şirket önceki Lenovo Z5 için herhangi bir çentiğe sahip olmayacağını söylemiş ancak çaresiz şekilde telefon daha sonra çentikli ekranla gelmişti.

Lenovo Z5 bu anlamda şirket için oldukça tartışmalı bir model oldu. Z5 Pro görünüşe bakılırsa bu açığı kapatacak. Liu Jun ve Chang Cheng bugün gerçekleştirilen toplantıda Z5 Pro’yu ince çerçeveleri ve çentiksiz ekranı ile sergiledi.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

Bahsettiğimiz gibi cihaz Oppo Find X ve Vivo NEX’de görülen benzer bir kaydırma mekanizmasına sahip. Bu mekanizma çalıştığında kulaklık, flaş ve özçekim kamerası ortaya çıkıyor. Paylaşılan videoda cihazın ekran içi parmak izi okuyucusu ile geleceği anlaşılıyor.

En son Weibo firması, şirketin Çin Ulusal Günü’nde (1 Ekim) cihazı göstereceğini gösteriyor. Bu nedenle, yalnızca Lenovo Z5 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek için pazartesi gününe kadar beklemeniz gerekecek. Z5 Pro tanıtım tarihi Çin Ulusal Günü, 1 Ekim olarak açıklandı.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum