Kategoriler
Haberler

Nokia 7 Plus Android 9 Pie Güncellemesi Alıyor

HMD Global, Nokia 7 Plus için Android 9 Pie’ın kullanıma sunulduğunu duyurdu. Nokia 7 Plus, kararlı Android Pie güncellemesini alan ilk birkaç akıllı telefondan biri oldu.

Nokia 7 Plus Android 9 Pie Güncellemesi Alıyor

Nokia 7 Plus Android 9 Pie Güncellemesi Alıyor
Nokia 7 Plus Android 9 Pie Güncellemesi Alıyor

Android One programının bir parçası olarak Nokia 7 Plus, yalnızca en önemli uygulamalarla yüklü ve herhangi bir bloatware arayüz ya da yazılımla dolu değil. Android 9 Pie, Nokia 7 Plus’a bazı AI ve makine öğrenimi özellikleri kazandırıyor.

Android One ailesinin bir parçası olarak, Nokia 7 Plus, Android 9 Pie çalıştıran Android One cihazları ve Google Pixel telefonlarına özgü yeni bir özellik olan Uygulama Eylemleri’ni tanıtacak. Uygulama Eylemleri, günlük kullanımınızla ilgili daha fazla bilgi edinir ve günlük işlerinizle ilgili size yardımcı olur. Akıllı telefon, bir sonraki işleminizi en çok ihtiyaç duyulduğu anda öngürür ve önerir.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Android 9 Pie sürümü, Android’in bir işletim sistemi olarak daha da geliştiğinin kanıtı. Ayrıca telefon kullanımındaki kalıpları anlamak ve favori uygulamalarınız için pil gücünü önceliklendirmek için derin öğrenmeyi kullanan Adaptive Battery ile geliyor.

Android Pie güncellemesi, sistem navigasyonu için tek bir ana düğme içeren, harekete dayalı gezinme de sağlar. Yeni kamera uygulaması 9. sürüme ulaştı ve yeni bir arayüzün yanı sıra Google Lens ve Google Motion entegrasyonu ile birlikte geliyor. Nokia 7 Plus için Android 9 Pie güncellemesi yaklaşık 1.4 GB boyutunda.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum

İlginizi Çekebilir:  Google Play'de virüslü 2FA uygulaması tespit edildi