Kategoriler
Haberler

OnePlus 6T Fiyatı ve Daha Fazlası

Geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya çıktığı günden bu yana, OnePlus 6, 2018’de gördüğümüz akıllı telefonlar arasında mutlak en iyi değerlerden biri oldu. Çarpıcı yeni renkler ve hızlı yazılım güncellemeleri sayesinde telefon daha da iyi bir hale geldi. Şimdiyse halefi ile karşı karşıyayız. OnePlus 6T fiyatı ve daha fazlası yavaşça açığa çıkıyor.

OnePlus 6T Fiyatı ve Daha Fazlası

6T muhtemelen OnePlus 6’nın formülünü çok fazla değiştirmeyecek, ama yine de yılın en ilginç akıllı telefonlarından biri olabilir. Zaten OnePlus 6T‘nin geleceğini biliyoruz. Ancak şimdi resmi Twitter sayfasında paylaşılan merak uyandırıcı bir klip sayesinde OnePlus 6T ile bilgiler resmileşmeye başladı. Kısa klip sadece 5 saniye ve OnePlus 6T logosunun yanı sıra “Geleceğin Kilidini Aç” sloganına sahip.

OnePlus 6T fiyatı

Bunun dışında görülecek başka bir şey yok. Ancak bunu ileride açıklanacak 6T bilgileri için küçük bir başlangıcı olarak görebiliriz. Beklendiği gibi, 6T’nin tasarımı Oppo R17 ile oldukça benzerlik paylaşıyor. Cihaz ön tarafında küçük su damlası biçimli çentik ile büyük bir 6,4 inç ekrana sahip.

Bunun etrafında bir çift kamera sistemi ile cam malzeme mevcut ve parmak izi sensörü yok. Bu defa, OnePlus 6T onu ekranın altında saklıyor. 6, 155.7 x 75.4 x 7.8 mm ölçüleriyle 157.5 x 75.7 x 8.2 mm’lik 6T’dan daha ince ve küçük. OnePlus 6T fiyatı için en az 600 USD olması bekleniyor.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum