Android: En İyi Beş Mesajlaşma Uygulaması

Android telefonunuzun kendi SMS uygulamasından sıkıldıysanız bu yazımızda sizlere daha kapsamlı, eğlenceli ve ücretsiz SMS uygulamalarından bahsedeceğiz. Android için en iyi beş mesajlaşma uygulaması hakkında detaylı bilgiye yazımızı okumaya devam ederek ulaşabilirsiniz…

Android: En İyi Beş Mesajlaşma Uygulaması

1- GO SMS Pro

GO SMS Pro, Android için ücretsiz SMS uygulamasıdır. Bu uygulama Android'in kendi SMS uygulamasından farklı olarak, mesajlaşma ekranının temasını değiştirmenizi sağlar. Tema değişikliğiyle beraber yazı tipiniz uygulama içerisinde değişir. Uygulamada kara liste özelliğini kullanarak yanlışlıkla argo kelime yazdığınızda bu mesajdaki argo kelimenin gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

2- Next SMS

Next SMS, özelleştirme konusunda en iyi SMS uygulamalarından birisidir. Bu uygulamada özel mesajlarınıza kilit koyabilir, konuşma baloncuklarının rengini ve konuşma ekranının temasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı bilgisayarınızda da kullanabilir, arkadaşlarınızla bilgisayar üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Mesajları yedeklemeniz gerekiyorsa da Next SMS bu konuda da size yardımcı olacaktır.

3- Mood Messenger

Mood Messenger uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Mood Messenger'da arkadaşlarınıza konumunuzu gönderebilir, konuşmalarınıza animasyonlu ifadeler ekleyebilirsiniz. Konuşma ekranında reklamın olmaması da uygulamanın bir diğer önemli özelliğidir. Mood Messenger uygulamasında konuşma ekranında baloncukların rengini, parlaklığını ve renk tonunu özelleştirebilir, konuşma ekranının temasını değiştirebilirsiniz.

Mood Messenger - SMS ve MMS
Mood Messenger - SMS ve MMS
Developer: Mad Seven
Price: Free

4- Android Mesajlar

Google'ın geliştirdiği Android Mesajlar uygulamasını bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Minimal tasarımı sayesinde sade bir konuşma ekranında arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Konuşma ekranında mesajlar arasında bulmak istediğiniz konuşmayı uygulama içerisinde aratarak hızlıca bulabilirsiniz. Kablosuz ağ ve veri bağlantınızı kullanarak da arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak arkadaşlarınıza sesli mesaj, konum ve birbirinden farklı emojiler gönderebilirsiniz.

Mesajlar
Mesajlar
Developer: Google LLC
Price: Free

5- Pulse SMS

Pulse SMS isimli Google Play Store uygulamasını Android cihazınzıda konuşarak arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Uygulamanın kullanıcı arayüzünün rengini değiştirebilir, uygulamadaki gece modu özelliğini kullanabilir ve siyah ya da beyaz temayı konuşma ekranına uygulayabilirsiniz. Konuşmada sesli mesaj, fotoğraf ve video,GIF gönderimi yapabilirsiniz.

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)
Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)
Developer: Maple Media
Price: Free

Android: En İyi Beş Mesajlaşma Uygulaması ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forum sayfamız üzerinden yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forum sayfamıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!