Kategoriler
Konular

Sadece 10 USD’ye iPhone iOS 12 Uygulaması Yapın

Yeni iPhone’lar kesinlikle heyecan verici ve iOS 12 ile birleştiğinde yepyeni bir mobil deneyim yaşatıyorlar. iPhone için oluşturabileceğiniz çeşitli yeni uygulamalar hakkında düşünüp duruyorsanız, fikirlerinizin meyvelerini görmenin tam zamanı. Sadece 10 USD’ye iPhone iOS 12 uygulaması yapın.

Sadece 10 USD’ye iPhone iOS 12 Uygulaması Yapın

Sadece 10 Dolara iPhone iOS 12 Uygulaması Yapın

iOS 12 ile gelen birçok yeni özellik var. Ancak yeni uygulamanızda fark yaratabilecek iki şeyden biri Siri Kısayolları ve gelişmiş AR özelliği. Bu özellikleri uygulamalarınza dahil ederek kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz.

İnternetin en yüksek puan alan eğitmenlerinden biri olan Rob Percival‘ın liderliğindeki kırk saatlik iOS 12 eğitimi, daha önce hiç kodlama deneyiminiz olmasa bile, Swift’i kullanarak iOS 12 uygulamalarını nasıl geliştireceğiniz konusunda size yol gösteriyor. Size Xcode 10 gibi diğer geliştirici becerilerini de sunuyor. Ayrıca, macOS ve watchOS gibi diğer Apple platformları için geliştirebileceğiniz ek eğitimi de satın alabiliyorsunuz.

Bu kurs, Uber ve Instagram dahil olmak üzere iOS 12 için çeşitli farklı projelerin nasıl oluşturulacağını gösteriyor. Bu süreçte, 1000’den fazla arkaplan, düğme ve simgeden oluşan bir kütüphaneye erişerek kendi uygulamalarınızı oluşturmak için pratik kazanıyorsunuz.

Merak ettiğiniz diğer her şey için forum sayfamızı ziyaret edin: https://akillitelefon.com/forum