Kategoriler
Apps & Oyunlar

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Galaxy Note 9 Arayüzü

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Galaxy Note 9 Arayüzü ile karşınızdayız. Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung’un Galaxy Note 9 modeli akıllı telefonu şu an Android dünyasının en iddialı ürünlerinden birisi konumunda. Yüksek performans, şık tasarım, iddialı kamera yapılandırmasının başarılı bir arayüzle sunulduğunu görüyoruz.

Galaxy Note 9 akıllı telefonun güncel Samsung Experience arayüzünü sahip olduğunuz Samsung Galaxy akıllı telefona kazandırabilmeniz mümkün. Kesin bir uyumluluk listesi bulunmasa da Android Nougat ve Android Oreo işletim sistemi versiyonlarını çalıştıran Galaxy Note 8, Galaxy S8, S8+, S9, S9+, S7 ve S7 Edge modellerinde sıkıntı yaratmadığı biliniyor. Diğer modeller için deneme yapmakta bir sakınca yok.

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Galaxy Note 9 Arayüzü

Galaxy Note 9 akıllı telefonda Samsung’un Experience Home arayüzü bulunmakta. Bu launcher esasında Google Play uygulama mağazasında da var fakat yalnızca Samsung Galaxy stock firmware’ini çalıştıran akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Nova Launcher ve benzeri diğer çözümler gibi başka Android cihazlara kurulum desteklenmemekte.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Galaxy Note 9’daki Samsung Experience Home launcher’ı buradan indirebilir ve Samsung Galaxy akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Daha önce Galaxy Note 9 akıllı telefonda yer alan uygulamaları Samsung akıllı telefonunuzda nasıl kullanabileceğinize burada değinmiştik.

Web sitemizde Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefonla ilgili olan rehberler ve ipuçlarına buradan ulaşabilir, ayrıca cihazda sık görülen sorunların çözüm yöntemlerini öğrenebilirsiniz.